Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 5.03.

Poniedziałkowego Dubla zagramy w holenderskiej Eerste Divisie oraz angielskiej Premier League. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.37. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych.

Stawiamy, że w meczu rezerw PSV Eindhoven z FC Emmen padną więcej niż dwa gole. Średnia bramek w spotkaniach wyjazdowych Emmen wynosi 2.8 gola na mecz. Gdy PSV gra u siebie, w tych pojedynkach pada średnio – UWAGA – aż 3.9 bramki na mecz. W 13 domowych potyczkach PSV aż 11 razy pokrywało linię 2.5. Liczymy, że dziś padną tu przynajmniej 3 gole.

W drugim meczu Dubla stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo Manchesteru United z Crystal Palace. Czerwone Diabły są lepszą drużyną i na pewno powalczą o trzy punkty, które pozwolą im wyprzedzić drugi w tabeli Liverpool. Naszym zdaniem pewna “dwójka”.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.37, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze