Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 6.11.

Do czwartku mamy mało ciekawych, piłkarskich spotkań do grania, więc radzimy poczekać. My jednak chcemy być konsekwentni i w każdy dzień zaproponować coś do grania.

Do dubla na poniedziałek dodaliśmy typ z NFL oraz z młodzieżowego Pucharu Anglii.

W NFL Green Bay bez podstawowego QB, czyli Aarona Rodgersa więc skazani są raczej na porażkę i sezon spisany na straty. Z drugiej strony Detroit Lions, którzy bardzo potrzebują zwycięstwa. Stawiamy, dodatni handicap na Lions głównie dla bezpieczeństwa, bo naszym zdaniem Detroit wygra w regulaminowym czasie gdy. Pozycja QB jest jedną z najważniejszych w zawodowym sporcie dlatego Packers nie mają szans.

W drugim meczu zagramy over 2.5 w młodzieżowym Pucharze Anglii do lat 23. Tam często pada over 2.5 bramki, a i linia bukmacherska ustawiona jest na powyżej 3. Sądzimy, że zobaczymy tu kilka goli, choć nam potrzebne są tylko trzy.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.15, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu, wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze