Typy na dziś: Dubel na poniedziałek 9.10.

W poniedziałkowym Dublu zawarliśmy dwa mecze z różnych dyscyplin sportu. Wzięliśmy mecz z NFL oraz spotkanie piłkarskiej reprezentacji Serbii z Gruzją w ramach eliminacji do rosyjskiego mundialu.

Chicago Bears – Minnesota Vikings, typ: 2, kurs: 1.51
Wiele wskazuje na to, że do składu Vikings wróci dziś podstawowy QB Sam Bradford, który po pierwszej kolejce zmagał się z urazem kolana. Jeśli rzeczywiście wróci, to Chicago nie ma szans w tym meczu. Bears postawili na tej pozycji na młodego Mitcha Trubisky’ego. To będzie jego pierwszy start w NFL i jak to rookie będzie popełniał błędy. My liczymy, że Vikings wygrają dziś na Soldier Field, bo mają lepszych graczy.

Serbia – Gruzja, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.55.
Serbia musi dziś wygrać, aby spokojnie zamawiać wizy do Rosji. Oczywiście remis też może dać im bezpośredni awans, ale wtedy będą musieli oglądać się na mecz Walii z Irlandią. Lepiej samemu zatroszczyć się o swój los i pewnie wygrać na swoim terenie. Pewnie, czyli tak, aby pokryć nasz handicap -1.5. Zadanie wydaje się nie za trudne, biorąc pod uwagę stawkę meczu.

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze