Typy na dziś: Dubel na sobotę 04.02.

Pozycja 1: Belgia, godz. 20:00, Genk – Mouscron, typ: 1, kurs: 1.50
Mouscron to ligowy outsider, który nie ma większych szans na utrzymanie i sklasyfikowany jest dopiero na ostatnim miejscu w lidze belgijskiej. Genk gra u siebie, punktuje przyzwoicie i powinien pewnie wygrać ten mecz.

Pozycja 2: Holandia, godz. 20:45, Groningen – Excelsior, typ: 1, kurs: 1.50
Excelsior nie wygrał od sześciu meczów i nie wróżymy tej drużynie sukcesów w dzisiejszym starciu. Gospodarze u siebie grają całkiem nieźle, a na dodatek mają w swoim składzie o wiele lepszych zawodników.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB