Typy na dziś: Dubel na sobotę 10.03.

Sobotniego Dubla zagramy w angielskiej The Championship oraz francuskiej Ligue 1. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.23. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Middlesbrough pokona przed własną publicznością Barnsley. Gospodarze wygrali u siebie trzy mecze z rzędu i rywal na podtrzymanie serii wydaje się być idealny. Goście przegrali na wyjeździe trzy z ostatnich pięciu potyczek i nie wygląda na to, aby mogli dziś zdobyć choć punkt.

Dodajemy do tego wysokie zwycięstwo PSG z Metz. Paryżanie u siebie miażdżą ligowych rywali, a Metz, który zajmuje ostatnie miejsce w tabeli skazany jest na pożarcie.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.23, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze