Typy na dziś: Dubel na sobotę 11.11.

Do sobotniego Dubla wybraliśmy dwa mecze. Jeden z eliminacji do mistrzostw Europy do lat 19, a drugi z barażowego meczu o prawo gry na mundialu w Rosji.

Łączny kurs dzisiejszego kuponu na podwojenie to 2.21.

Stawiamy, że w meczu reprezentacji Chorwacji i Łotwy do lat 19 padną więcej niż dwie bramki. Chorwacji są liderem grupy i u siebie są bardzo groźni. W pierwszym meczu tych eliminacji pokonali San Marino aż 3:0. Dziś liczymy, że popiszą się skutecznością.

Powyżej 1.5 gola widzimy w meczu barażowym Danii i Irlandii. O tym jak groźna u siebie jest Dania przekonali się choćby Polacy. W meczach gospodarzy dzisiejszego starcia w grupie eliminacyjnej padało średnio 2.8 gola na mecz. Sądzimy, że przynajmniej dwie bramki kibice w Kopenhadze dziś zobaczą.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze