Typy na dziś: Dubel na sobotę 12.05.

Typy do Dubla na sobotę w 12. dzień maja wybraliśmy  z węgierskiej ekstraklasy oraz z regionalnej ligi w Niemczech. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.37.

Stawiamy, że w meczu Ujpest z Puskas Academy obie drużyny strzelą bramkę. We wszystkich meczach na tym stadionie między tymi ekipami padał BTS. Liczymy na kontynuację tej niesamowitej serii.

W drugim meczu Dubla stawiamy na powyżej 2.5 goli w meczu Pipinsried – Garching w regionalnej lidze Bawarii. Goście są najbardziej overową drużyną ligi. Na 17 spotkań wyjazdowych aż 14 razy ich mecze kończyły się pokryciem linii 2.5. W pierwszym meczu padł wynik 3:1 i dziś również liczymy na grad bramek.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.37, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze