Typy na dziś: Dubel na sobotę 12.08.

Typy do sobotniego Dubla wybraliśmy z ligi rumuńskiej i ukraińskiej. Z wielu spotkań przewidzianych na dziś wybraliśmy dwa mecze które powinny przynieść sukces. Powodzenia!

Oleksandriya – Szachtar, typ: 2, kurs: 1.23
Szachtar z takimi rywalami musi wygrywać nawet na wyjeździe, jeśli chce dotrzymać kroku Kijowowi. Dynamo wczoraj pewnie wygrało, to i górnicy z Doniecka muszą dziś zawalczyć o trzy punkty. Rywal może nie jest zbyt wygodny, ale Szachtar umie grać na wyjazdach. W tym sezonie dwa razy grał w delegacji i przywiózł komplet punktów. Dziś zanotują kolejną wygraną.

Steaua Bukareszt – Astra, typ: 1, kurs: 1.66
Z czterech ostatnich pojedynków w Bukareszcie Astra wracała bez punktów. Steaua to bardzo wymagający rywal na własnym obiekcie i liczymy na to, że dziś pokażą rywalom różnicę klas. Astra bardzo słabo gra na wyjazdach, gubi punkty ze znacznie słabszymi rywalami. Dziś nie dajemy jej żadnych szans w starciu ze Steauą.

Kurs łączny Dubla na dziś to 2.04. i zagramy go w Fortunie. Załóż konto u najlepszego polskiego buka, klikając TUTAJ, a będziesz grał na wysokich kursach.

Komentarze

Komentarze