Typy na dziś: Dubel na sobotę 2.09.

Dubla na sobotę podzieliliśmy na piłkę nożną i koszykówkę. Zagramy jeden mecz w eliminacjach do mundialu oraz jedno spotkanie z Eurobasketu. Łączny kurs Dubla na dziś to równe 2.00. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Serbia – Mołdawia, typ 1 (handicap 0:1), kurs: 1.36
Serbowie są liderem grupy i nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów, gdyż goniąca ich Irlandia ma tyle samo „oczek”. W pierwszym meczu w Kiszyniowie Serbowie wygrali 3:0. Dziś oczekujemy, że w Belgradzie przed własną widownią postarają się wykręcić podobny wynik. Choć nam w zasadzie do Dubla potrzebne jest dwubramkowe zwycięstwo gospodarzy.

Eurobasket: Chorwacja – Rumunia, typ: 2 (handicap +8.5), kurs: 1.47.
Oczywiście mecz wygra Chorwacja – co do tego nie mamy wątpliwości. Jednak uważamy, że w pierwszej kwarcie, w której grają zawodnicy pierwszych piątek, mecz będzie bardziej wyrównany niż wskazują na to kursy. Liczymy na to, że po 1. kwarcie, Rumunia nie będzie przegrywała więcej niż 8 punktami. Wczoraj z Czechami Rumuni nawet prowadzili po pierwszej ćwiartce, dlatego liczymy, że dziś nie będą zbyt wysoko przegrywali.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?