Typy na dziś: Dubel na sobotę 2.12.

Do sobotniego Dubla wybraliśmy spotkanie z hiszpańskiej La Liga oraz z cypryjskiej ekstraklasy. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.04.

Stawiamy, że Sevilla wygra z Deportivo La Coruna. Gospodarze na sześć spotkań na własnym obiekcie wygrali aż pięć razy. Jeszcze żadnej drużynie nie udało się zdobyć twierdzy, jaką jest Estadio Ramón Sánchez Pizjuán. La Coruna nie ma takiej siły w ataku, żeby cokolwiek zdobyć w tym meczu i stawiamy, że wyjadą dziś ze stolicy Andaluzji bez punktów.

W drugim meczu postawimy na powyżej 2.5 gola w meczu APOEL-u z Ermisem. U siebie drużyna z Nikozji nie zatrzymuje się na jednej czy dwóch bramkach, tylko strzela tyle ile się da. Dziś rywal idealny na podreperowanie bilansu bramkowego. Liczymy, że w tym spotkaniu padnie wiele bramek, bo w ostatnich czterech meczach APOEL zawsze pokrywał linię 2.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.04, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze