Typy na dziś: Dubel na sobotę 3.03.

Dubla na sobotę zagramy w angielskiej Championship oraz serbskiej Super Lidze. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.2o. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Wolverhampton pokona dziś na własnym stadionie Reading. Wilki zaliczyły ostatnio wpadkę przegrywając na wyjeździe, jednak u siebie są znacznie groźniejsi. Na własnym stadionie wygrali 12 z 17 meczów, zaledwie 2 razy przegrywając. Liczymy, że gospodarze wrócą do solidnego punktowania, bo awans o Premier League wydaje się być na wyciągnięcie ręki i szkoda byłoby zaprzepaścić szansy bezpośredniej promocji.

W drugim meczu Dubla zagramy na Crveną Zvezdę Belgrad, że wygra z FK Vozdovac pokrywając skromy handicap 0:1. Gospodarze są piłkarsko dwie klasy lepsi i jeśli nie przytrafi się nic nadzwyczajnego (czerwona kartka, samobój) , to drużyna ze stolicy Serbii powinna wygrać 2:0 lub 3:0, no może 3:1…

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.20, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze