Typy na dziś: Dubel na sobotę 4.11.

Do sobotniego Dubla wybraliśmy spotkania z Chorwacji oraz Norwegii. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.34. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Hajduk Split pokona dziś Rudes, czyli ostatnią drużynę w tabeli i pokryje azjatycki handicap -1.5. W pierwszym meczu tych drużyn, który został rozegrany w sierpniu, Hajduk wygrał na wyjeździe aż 4:0. Dziś nie potrzebujemy aż tak dużego zwycięstwa ekipy ze Splitu, bo wystarczy nam skromne 2:0.

W drugim meczu Molde podejmie u siebie Kristiansund. Goście z 13 meczów na wyjeździe przegrali aż 8. Dziś przegrają po raz dziewiąty, bo Molde musi bronić drugiej pozycji w lidze. Do lidera tracą aż 8 punktów, ale muszą uważać na grupę pościgową, aby nie wypaść ze strefy pucharowej. Stawiamy, że Molde dziś wygra i przyniesie nam zysk!

A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu, wyłącz adblocka.)

 

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB