Typy na dziś: Dubel na sobotę 7.10.

Do Sobotniego Dubla wybraliśmy mecze z Irlandii oraz z eliminacji do mistrzostw świata. Łączny kurs tego kuponu na dziś to 2.42. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Finn Harps – Dundalk, typ: 2, kurs: 1.46
Nie ma co tu się rozwodzić nad tym meczem. Dundalk jest faworytem i to wygra. W Singlu daliśmy typ z handicapem, ale tutaj potrzebny nam jest kurs 1.4, więc postawimy na wygraną gości. Nie sądzimy, żeby gospodarze mogli cokolwiek zdziałać w tym spotkaniu. Są tak słabi, że odstają od reszty stawki.

Gibraltar – Estonia, typ: powyżej 2.5 gola, kurs: 1.66
Może Estonia nie należy do potęg piłkarskich, ale grają dziś przeciwko totalnym amatorom. Trzy bramki strzeliłaby Gibraltarowi nawet Legia, więc tym bardziej liczymy, że ta sztuka uda się reprezentacji narodowej Estonii. Bardzo fajny typ, który powinien wejść już w pierwszej połowie.

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze