Typy na dziś: Dubel na środę 01.02.

Pozycja 1: Grecja, godz. 18:30, Larissa – PAOK, typ: 2, kurs: 1.40
PAOK wygrał dziewięć z ostatnich dziesięciu meczów i jest w świetnej dyspozycji. Larissa ma tylko trzy punkty przewagi nad strefą spadkową i nie zachwyca w ostatnim czasie. Stawiamy na pewny triumf gości.

Pozycja 2: Siatkówka, godz. 16:00, Istambuł – Noliko, typ: 1, kurs: 1.50
Turcy nie wygrali jeszcze w tej edycji LM i dzisiejszy mecz jest dla nich bardzo istotny, jeśli myślą o awansie. Jedni i drudzy są na podobnym poziomie, ale liczymy, że zadecyduje tutaj atut własnej hali i to Istambuł zgarnie komplet punktów.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB