Typy na dziś: Dubel na środę 02.02.

Pozycja 1: Siatkówka, godz. 19:30, BR Volleys – Liberec, typ: DW 3:0, kurs; 1.45
Dukla już nie ma żadnych szans na awans po trzech przegranych meczach. Niemiecki zespół z kolei wygrał dwa mecze i jest na dobrej drodze do awansu. Czesi mają o wiele słabszy skład i nie dajemy im tutaj żadnych szans.

Pozycja 2: Tenis, godz. 12:00, Williams – Mladenovic, typ: 1, kurs: 1.50
Williams ostatnio doszła do finału AO, gdzie musiała uznać wyższość swojej siostry. Jest jedenastą rakietą świata, która gra całkiem przyzwoicie. Mladenović jest o klasę słabsza i powinno być to widoczne w tym meczu.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB