Typy na dziś: Dubel na środę 08.03.

Pozycja 1: Liga Mistrzów, godz. 20:45, Barcelona – PSG, typ: 1, kurs: 1.50
Barcelona za wszelką cenę będzie chciała zrewanżować się Paryżanom za bolesną porażkę na ich obiekcie. Gospodarze ostatnio z meczu na mecz grają coraz lepiej i z pewnością stać ich tutaj na korzystny wynik. Na awans jednak mimo wszystko to nie wystarczy.

Pozycja 2: Grecja, godz. 14:00, Trikala – Kissamikos, typ: 1, kurs: 1.40
Kissamikos jest niżej w tabeli od rywala, a na dodatek kompletnie nie potrafi grać na wyjazdach. Goście w delegacji w tym sezonie wygrali tylko raz. Trikala u siebie jest mocna i powinna to udowodnić.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB