Typy na dziś: Dubel na środę 1.11.

Dubla na pierwszy dzień listopada zagramy w Lidze Mistrzów. Nic ciekawego poza tymi rozgrywkami nie ma, więc skazani jesteśmy na Champions League.

Postawimy dziś dwa overy. Jeden w meczu Manchesteru City w Neapolu, a drugi w spotkaniu Tottenhamu z Realem Madryt.

Mając przed oczami wczorajsze wyniki, chyba nie ma sensu grać handicapów, czy wskazywać zwycięzców. Zbyt dużo niespodzianek przewinęło się we wtorek więc postanowiliśmy zagrać na powyżej 2.5 gola, w dwóch spotkaniach, które zapowiadają się na overowe. Łączny kurs Dubla na środę wynosi 2.34.

Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB