Typy na dziś: Dubel na czwartek 11.01.

Powtórzymy zdanie wprowadzające z Singla – „Kolejny dzień ubogiej oferty piłkarskiej u bukmacherów i przyznamy, że dziś gramy na siłę, tak aby codziennie coś dawać. Jednak na Waszym miejscu poczekalibyśmy do piątku.”  Jednak Dubla zagramy;)

Stawiamy, że Barcelona pokona u siebie Celtę Vigo w Pucharze Hiszpanii i pokryje handicap -1.5. U siebie Duma Katalonii gra rewelacyjnie i nawet jeśli zagrają zmiennicy, nie powinni mieć problemu z zagraniem na nasz typ.

W drugim typie Dubla gramy powyżej 2.5 goli w Pucharze Portugalii w starciu Moreirense z FC Porto. Liczymy zwłaszcza na gości, którzy są maszynką do nabijania overów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.33, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze