Typy na dziś: Dubel na środę 11.01.

Pozycja 1: Piłka ręczna, godz. 20:45, Francja – Brazylia, typ: 1 – 4.5 gola, kurs: 1.52
Faworytem są gospodarze, którzy grają u siebie i w meczu otwarcia zagrają z przeciętnymi Brazylijczykami. Francja to jeden z faworytów do wygrania całego turnieju i powinna tutaj zdecydowanie podkreślić swoją wyższość nad niżej notowanym rywalem.

Pozycja 2: Włochy, godz. 17:30, Fiorentina – Chievo, typ: 1, kurs: 1.53
Dla gospodarzy mecz w Pucharze Włoch jest ważny, bo wygranie tych rozgrywek może sprawić, że Fiołki dzięki temu zagrają w europejskich pucharach. Goście ostatnio w lidze ulegli Atalancie aż 1:4 i nie są w dobrej dyspozycji.

Pozycja 1 + Pozycja 2 = AKO @2.20

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB