Typy na dziś: Dubel na środę 11.10.

Ciężko dziś coś wybrać do Dubla, bo oferta piłkarska bukmacherów jest na środę bardzo skromna. Nie grajcie na siłę. My jednak chcemy codziennie chcemy dawać coś do grania, więc z wielkim trudem wybraliśmy do Dubla.

Augsburg II – Rosenheim, typ: 1, kurs: 1.68.
Rezerwy Augsburga wygrały u siebie cztery ostatnie mecze. Dodajmy do tego fakt, że wszystkie mecze domowe z Rosenheim również wygrali. Stawiamy, że dziś też wygrają.

Suduva – Kauno Zalgiris, typ: 1 (-1.5), kurs: 1.67
Suduva u siebie nie przegrała jeszcze meczu. Na 12 meczów wygrali 6 i tyle samo zremisowali. Dziś grają z ostatnią w tabeli drużyną i wierzymy, że wygrają, pokrywając handicap -1.5. Jest to handicap azjatycki. Takie handicapy znajdziecie u bukmachera LVBET, który daje 20 zł za darmo. Wystarczy zarejestrować się z tego napisu ==> TUTAJ <== i otrzymasz 20 zł za darmo. Warunek konieczny – rejestracja w LVBET z napisu TUTAJ.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB