Typy na dziś: Dubel na środę 13.06.

Dubla na środę 13. czerwca zagramy na Białorusi oraz w Estonii. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.33. Zapraszamy i życzymy powodzenia, czyli wielkich wygranych u bukmacherów.

Stawiamy, że w meczu BATE Borysow z FC Gomel padną więcej niż dwie bramki. Białoruska ekstraklasa należy do bardzo underowych lig, ale kiedy gra lider z ostatnią drużyną w tabeli, spodziewamy się wysokiego zwycięstwa gospodarzy. Na tyle wysokiego, aby pokryć over 2.5. Każda bramka, którą jakimś fuksem strzelą goście, będzie miłym bonusem.:-)

W drugim meczu Dubla stawiamy na wyjazdowe zwycięstwo Flory Tallinn z Tammeką. Goście są najlepiej grającą drużyną w delegacjach i sądzimy, że dziś uporają się z ligowym średniakiem.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.33, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze