Typy na dziś: Dubel na środę 13.09.

Poza Ligą Mistrzów nie ma dziś za wiele do gra w piłce nożnej, dlatego zostajemy przy najbogatszych rozgrywkach w Europie. Do Dubla wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs wynosi 2.26.

Lipsk – Monaco, typ: powyżej 2.5, kurs: 1.58
Dwie bardzo ofensywne ekipy spotkają się dziś na stadionie w Red Bull Arena w Lipsku. Spodziewamy się w tym meczu wielu okazji bramkowych, gdyż obie ekipy dysponują poważnym arsenałem ofensywnym. Liczymy na przynajmniej trzy gole na rozpoczęcie zmagań w Champions League dla obu ekip.

Feyenoord – Manchester City, typ 2, kurs: 1.43
Pójdziemy tu w stronę faworyta, którym według bukmacherów są goście. Feyenoord świetnie zaczął sezon w Eredivisie, wygrywając wszystkie cztery mecze. Jednak Liga Mistrzów to nie mecze z Heraclesem czy Twente. Tak naprawdę City będzie pierwszym poważnym rywalem ekipy z Rotterdamu w tym sezonie i naszym zdaniem polegnie.

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, jednak my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Komentarze

Komentarze