Typy na dziś: Dubel na środę 14.02.

Środowego Dubla zagramy w piłkarskiej Lidze Mistrzów oraz w rosyjskim pucharze. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.65. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy na powyżej 10.5 rzutów rożnych w szlagierowym spotkaniu Champions League między Realem Madryt a PSG. Obie drużyny są usposobione bardzo ofensywnie, co powinno prowokować kornery. Linia 10.5 nie jest naszym zdaniem za wysoka i powinna zostać pokryta.

Zagramy na gości w rosyjskim pucharze FNL. Liczymy, że Jarosław pokona rezerwy Krasnodara i zamelduje się w kolejnej rundzie rozgrywek. Dlaczego? Przyznajemy szczerze nie mamy pojęcia, ale naprawdę dziś nie ma za wiele do grania poza Ligą Mistrzów.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.65, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze