Typy na dziś: Dubel na środę 16.05.

Typy do Dubla na środę 16. dzień maja wybraliśmy ze szwedzkiej Allsvenskan oraz norweskiej Eliteserien. Łączny kurs kuponu na podwojenie wynosi dziś 2.57. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w meczu Hammarby z Malmo każda z drużyn strzeli przynajmniej jedną bramkę. Gospodarze świetnie rozpoczęli sezon wygrywając siedem z ośmiu meczów. Z drugiej strony Malmo zawodzi, notując tylko trzy zwycięstwa w dziewięciu meczach i tylko 10 strzelonych goli. Liczymy, że dziś zobaczymy otwarte spotkanie, w którym padnie BTS.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo Valerengi Oslo z Stabaek. Goście to jedna ze słabszych ekip ligi i do tego słabo grają na wyjazdach. Valerenga wraca powoli na właściwe tory i trzy punkty przed własną widownią są niemalże obowiązkiem dla drużyny, która chce włączyć się w walkę o mistrzowski tytuł.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.57, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze