Typy na dziś: Dubel na środę 6.06.

Typy do Dubla na środę 6. dzień czerwca wybraliśmy z estońskiej ekstraklasy oraz amerykańskiej ligi bejsbola MLB. Mała liczba meczów piłkarskich powoduje, że musimy posiłkować się sportami zza oceanu.

Stawiamy, że w meczu Flory Tallinn z Tartu Tammeka padną więcej niż 2.5 bramki. Goście w ostatnich czterech spotkaniach wyjazdowych pokrywali linię 2.5 gola. Dziś mierzą z jednym z faworytów rozgrywek i nie sądzimy, aby byli w stanie wyjechać z bagażem mniej niż 3 goli.

W drugim meczu Dubla stawiamy na domowe zwycięstwo San Francisco Giants z Arizona Diamondbacks. Kiedy na górce miotacza w ekipie z Kalifornii staje Chris Stratton, drużyna bardzo rzadko przegrywa. Liczymy, że po oddaniu pierwszego meczu w serii, dziś gospodarze zgarną zwycięstwo.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.33, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze