Typy na dziś: Dubel na środę 8.11.

Znów posucha w graniu piłkarskich zakładów. Nie lubimy tego okresu, gdzie wybór między ligą w Ekwadorze lub Urugwaju sprowadza się do prostego stwierdzenia – pass. Czasami lepiej odpuścić, ale gdyby ktoś koniecznie chciał zagrać, to przygotowaliśmy na dziś Dubla.

Widzimy, że w Checkatrade Trophy w Anglii pada sporo bramek. Dlatego wzięliśmy dziś do Dubla mecz Bury – Stoke U23 i stawiamy na powyżej 2.5 gola. Średnia bramek w spotkaniach gości w Premier League 2 przekracza 3,3 gola na mecz, więc jest spory potencjał na wejście tego typu.

Dubel uzupełniamy prognozą na wysokie – ba! – bardzo wysokie zwycięstwo Chorwacji z San Marino w eliminacjach do młodzieżowego Euro. Liczymy, że młodzi Chorwacji pokryją handicap -3.5, podobnie jak miesiąc temu, kiedy to pokonali rówieśników z Czech 5:1.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.42, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze