Typy na dziś: Dubel na wtorek 07.03.

Pozycja 1: Anglia, godz. 20:45, Rotherham – Brighton, typ: 2, kurs: 1.50
Mecz Dawida z Goliatem. Gospodarze są ostatni w tabeli i mają już tylko iluzoryczne szanse na utrzymanie. Goście walczą o awans – co prawda przegrali swoje dwa ostatnie mecze, ale dzisiaj nadarza im się świetna okazja od rehabilitacji.

Pozycja 2: Anglia, godz. 20:45, Stalybridge – Kidderminister, typ: 2, kurs: 1.53
Gospodarze w tym sezonie wygrali tylko czterokrotnie i nikogo chyba nie dziwi, że są dopiero przedostatni w tabeli. Kidderminster jest w czołówce, myśli o awansie i takie mecze musi wygrywać.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB