Typy na dziś: Dubel na wtorek 1.05.

Dubla na wtorek 1. dzień maja zagramy w najlepszej koszykarskiej lidze świata, czyli NBA oraz w regionalnej lidze w Niemczech. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.20. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że Golden State Warriors pokonają w drugim meczu półfinału Konferencji Zachodniej New Orleans Pelicans różnicą przynajmniej siedmiu punktów. GSW w pierwszym meczu pokazali, jak wiele dzieli ich od rywali. Liczymy, że na kolejne mecze polecą do Nowego Orleanu z bilansem 2:0, a dzisiejszy mecz wygrają pokrywając handicap -6.5 pkt.

W drugim meczu Dubla zagramy na powyżej 2.5 goli w starciu SpVgg Bayreuth z Garching. Goście są jedną z najbardziej overowych ekip tej ligi. Na 16 spotkań wyjazdowych w aż 13 pokrywali linię 2.5. Chcemy tu zobaczyć przynajmniej trzy gole i uważamy, że jest to bardzo prawdopodobne. 

Dubla gramy dziś w Unibecie, który daje zakład bez ryzyka aż do 200 zł! Twój pierwszy zakład przedmeczowy po założeniu konta nie ryzykuje. Jeżeli przegrasz, Unibet zwraca Ci 100% stawki, do 200 zł. Warunkiem skorzystania z tej promocji jest rejestracja konta w Unibecie po kliknięciu ===> TUTAJ.

Komentarze

Komentarze