Typy na dziś: Dubel na wtorek 12.09.

Do wtorkowego Dubla wybraliśmy dwa wydarzenia piłkarskie. Jedno z angielskiej Championship a drugie z Ligi Mistrzów.

Łączny kurs Dubla na dziś to 2.29 i z uwagi na handicap azjatycki zagramy go w LV BET. Ten bukmacher jako jeden z nielicznych posiada w swojej ofercie azjatyckie handi, a do tego daje za darmo 20 zł. A Ty odebrałeś już swoje 20 zł z LVBET? Nie?! To musisz skorzystać z tej okazji. Jak to działa? Klikasz w TUTAJ i następnie u góry strony, która się otworzy klikasz „rejestracja”. Kiedy już się zarejestrujesz, otrzymasz 20 zł. Proste? No to do dzieła.

Promocja działa tylko z powyższego, czerwonego napisu TUTAJ. Jak zarejestrujesz się inaczej, nie narzekaj później, że nie otrzymałeś 20 zł.

A co w Dublu?

Preston – Cardiff, typ: X2, kurs: 1.38

Stawiamy, że Cardiff, które jest liderem tabeli nie przegra dziś na wyjeździe z Preston. Ba uważamy, że Walijczycy wygrają, ale wolimy się zabezpieczyć podwójną szansą, aby zbytnio nie ryzykować. Jeśli nic w ekipa z Cardiff się nie zawali, to wywiozą dziś trzy punkty. Mają świetną ekipę, są skuteczni i to oni są faworytem tego pojedynku.

Manchester United – Basel, typ: 1 (-1.5 handicap azjatycki), kurs: 1.66

Czerwone Diabły wracają na europejskie salony i powrót musi wypaść okazale. Można nie lubić ekipy z MU, ale trzeba szanować ich skład, umiejętności i oczywiście Jose Mourinho. Liczymy, że dziś MU pokona Basel, które ma kłopoty z formą, różnicą przynajmniej dwóch bramek. Warto zagrać ten typ, bo na Old Trafford United będą groźni dla każdego, a że potrafią zdobywać wiele bramek, pokazuje to tabela Premier League – bilans 12:2 po czterech kolejkach.

Komentarze

Komentarze