Typy na dziś: Dubel na wtorek 13.02.

Dubla na wtorek skleiliśmy ze spotkania Ligi Mistrzów oraz angielskiej The Championship. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.04. Zapraszamy i życzymy powodzenia!

Stawiamy, że w spotkaniu Juventusu z Tottenhamem padnie więcej niż jedna bramka. Obie ekipy mają świetne ofensywy, ale tylko jedna (Juve) ma doskonałą obronę. Dwie bramki w takim pojedynku? Naszym zdaniem spokojnie wejdą i prawdopodobnie obie dla Starej Damy. Każdy gol dla Kogutów będzie miłym bonusem.

Dodajemy do kupony typ na wygraną Wigan z Blackpool. Gospodarze są liderem 3. ligi i raczej nie tracą punktów na własnym terenie. Liczymy, że lider pokaże siłę oraz moc, a trzy punkty zostaną po stronie Wigan.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.04, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

 

 

Komentarze

Komentarze