Typy na dziś: Dubel na wtorek 14.11.

Do wtorkowego Dubla wybraliśmy dwa spotkania młodzieżówek i oba z eliminacji do mistrzostw Europy. Z tym, że jedno z reprezentacji do lat 21, a drugie z U19.

Stawiamy, że młodzieżówka Niemiec zdobędzie przynajmniej 2 gole. Pierwotnie chcieliśmy zagrać handicap na mistrzów Europy, ale pamiętamy ich spotkanie w Norwegii, gdzie im delikatnie mówiąc nie poszło. Kurs jest podoby, więc wydaje się bezpieczniej postawić na 1.5 gola Niemców.

W drugim meczu stawiamy na powyżej 4.5 gola w meczu reprezentacji U19 Gibraltaru z Rumunią. Gibraltar U19 podobnie jak w dorosłym futbolu jest dostarczycielem punktów i ekipą, przy której można poprawić sobie bilans bramkowy. Rumunia to lider grupy, który ma za sobą dwa zwycięskie mecze  – z Grecją i Rosją. Gibraltar uległ tym drużynom odpowiednio – 5:0 i 6:0. Uważamy, że Rumunów stać na pięć bramek z naprawdę słabiutką ekipą.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.11 , który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?