Typy na dziś: Dubel na wtorek 14.11.

Do wtorkowego Dubla wybraliśmy dwa spotkania młodzieżówek i oba z eliminacji do mistrzostw Europy. Z tym, że jedno z reprezentacji do lat 21, a drugie z U19.

Stawiamy, że młodzieżówka Niemiec zdobędzie przynajmniej 2 gole. Pierwotnie chcieliśmy zagrać handicap na mistrzów Europy, ale pamiętamy ich spotkanie w Norwegii, gdzie im delikatnie mówiąc nie poszło. Kurs jest podoby, więc wydaje się bezpieczniej postawić na 1.5 gola Niemców.

W drugim meczu stawiamy na powyżej 4.5 gola w meczu reprezentacji U19 Gibraltaru z Rumunią. Gibraltar U19 podobnie jak w dorosłym futbolu jest dostarczycielem punktów i ekipą, przy której można poprawić sobie bilans bramkowy. Rumunia to lider grupy, który ma za sobą dwa zwycięskie mecze  – z Grecją i Rosją. Gibraltar uległ tym drużynom odpowiednio – 5:0 i 6:0. Uważamy, że Rumunów stać na pięć bramek z naprawdę słabiutką ekipą.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.11 , który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB