Typy na dzis: Dubel na wtorek 16.02.

Zapraszamy do dubla na wtorek i życzymy powodzenia!

Pozycja 1: Siatkówka, godz. 20:00, Trefl Gdańsk – Zenit Kazań, Typ: 1(+2.5 seta), Kurs: 1.53
Zdecydowanym faworytem tego spotkania są goście, którzy w historii już trzy razy triumfowali w rozgrywkach siatkarskiej Ligi Mistrzów a w składzie roi się od gwiazd z Wilfredo Leonem na czele. Wicemistrzowie Polski sprawili w tym sezonie już jedną niespodziankę pokonując we własnej hali włoską Modenę. W tym meczu na niespodziankę raczej nie ma co liczyć ale ekipa Anastasiego na pewno bez walki się nie podda i jest w stanie urwać faworytom jednego seta.

Pozycja 2: Holandia – Egipt, godz. 18:45, El Daklyeh – Haras El Hodoud, Typ: 1, Kurs: 1.50
Spotkanie 19. kolejki egipskiej Premier League. Plasująca się na szóstym miejscu drużyna gospodarzy ma na swoim koncie passę spotkań bez zwycięstwa ale czołówka tabeli nadal jest w ich zasięgu. Tym razem ich rywalem będzie totalny outsider ligi. Drużyna gości ma na swoim koncie zaledwie 5 punktów i nie zdołała wygrać w tym sezonie ani jednego spotkania. Czy może być lepszy rywal na przełamanie niechlubnej serii? Stawiamy na zwycięstwo gospodarzy.