Typy na dziś: Dubel na wtorek 31.01.

Pozycja 1: Anglia, godz. 20:45, Solillhul – Lincoln, typ: 2 DNB, kurs: 1.60
Goście są liderem tabeli i pewnie zmierzają po awans do wyższej klasy rozgrywkowej. Gospodarze są w środku stawki, grają bardzo w kratkę i tracą dużo goli. Nie wróżymy im sukcesu w tym pojedynku.

Pozycja 2: Anglia, godz. 20:45, Sunderland – Tottenham, typ: 2, kurs: 1.36
Tottenham nie przegrał od siedmiu meczów i zajmuje wysoką trzecią lokatę. Ponadto gospodarze mogą narzekać na sporą plagę kontuzji, bowiem w dzisiejszym meczu Sunderland nie będzie mógł skorzystać z ośmiu zawodników. Pewna dwójka.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB