Typy na dziś: Dubel na wtorek 5.12.

Do wtorkowego Dubla wybraliśmy mecz z dwóch młodzieżowych rozgrywek, które przynoszą nam zysk, dlatego nie zamierzamy z tego rezygnować. Łączny kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.65, czyli całkiem przyjemnie. Powodzenia!

Postawimy na powyżej 2.5 gola w meczu Wolves U23 z Bournemouth U23 w młodzieżowym Pucharze Anglii. Wilki w dwóch meczach tych rozgrywek notują średnią 5.5, natomiast Wisienki zagrały tylko jedno spotkanie, które wygrały 3:2. Gołym okiem widać, że to bardzo overowe ekipy, więc sądzimy, że dziś trzy gole to minimum, które zostanie pokryte.

W drugim meczu Dubla zagrały w Młodzieżowej Lidze UEFA. Wyjazdowe wyniki CSKA U19 w tych rozgrywkach to 4:2 5:1. Dziś grają na boisku wicelidera tabeli, w którego pojedynkach pada średnio 3.8 gola na mecz. Może trochę ryzykownie, ale postawimy na powyżej 3.5 gola w tym pojedynki. Uważamy, że młodziki z United rozniosą w pył rówieśników z Moskwy.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.65, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB