Typy na dziś: Dubel na wtorek 6.03.

Dubla na wtorek zagramy w Pucharze Walii oraz w słoweńskiej ekstraklasie. Łączy kurs kuponu na podwojenie na dziś wynosi 2.88, czyli całkiem fajnie. Zapraszamy i życzymy powodzenia.

Stawiamy, że TNS wygra na wyjeździe z Connah’s, tak jak ostatnio zwyciężali tutaj dwa razy z rzędu. The New Saints w Walii dominuje w lidze i pucharach więc liczymy, że dziś nie odpuszczą i pewnie wygrają.

W drugim meczu Dubla gramy na wyjazdowe zwycięstwo Domzale. Goście są znacznie lepszą drużyna i obecnie są w naprawdę dobrej formie. Dodajmy, że gospodarze u siebie grają tragicznie, bo w zestawieniu ekip będących gospodarzem, zajmują drugie miejsce od końca. Ankaran na 10 meczów u siebie przegrał aż 6 razy. Pewna “dwójka”.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.88, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze