Typy na dziś: Dubel na wtorek 7.11.

Z powodu naprawdę słabej oferty piłkarskiej bukmacherów na wtorek, do Dubla wybraliśmy dwa mecze, których łączny kurs wynosi 2.95.

Zagramy najpierw we Włoszech, w Serie C – Grupa C. Stamtąd wygrzebaliśmy spotkanie Trapani – Rende i postawimy tu poniżej 2.5 gola w meczu. Średnia bramek w pojedynkach gospodarzy to 2.3, ale  goście mają najniższą średnią goli w całej tej lidze z wartością 1.5 gola na mecz. Spróbujemy zatem z underem 2.5.

Drugi mecz pochodzi z rozgrywek pucharowych w Anglii dla drużyn z niższych lig, a wybraliśmy stamtąd pojedynek Oldham – Newcastle U23. Średnia bramek Oldham w League One to – UWAGA! – aż 3.9 gola na mecz. Występujące w Premier League 2 rezerwy Newcastle są w tym elemencie niewiele gorsze, bo w pojedynkach z ich udziałem pada 3.7 gola na spotkanie. Dlatego zagramy tutaj Over 2.5.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.95, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

(Nie widzisz kuponu? Wyłącz adblocka.)

Komentarze

Komentarze