Typy na dziś: Dubel na wtorek 9.01.

Wtorkowa oferta piłkarska jest bardzo słaba i naszpikowana pucharami, więc uważajcie co gracie. Nam udało się skleić kupon na podwojenie, którego łączny kurs wynosi 2.10.

Stawiamy, że w Pucharze Króla Atletico przypieczętuje awans, wygrywając przynajmniej dwoma bramkami. Pierwszy mecz wygrali 4:0, więc dziś nie muszą się już spinać, a nam wystarczy, że wygrają 2:0. Piłkarska jakość jest po stronie Madrytu i nie sądzimy, żeby grali na remis.

W drugim meczu Dubla zagramy na powyżej 2.5 gola w Pucharze Grecji. PAOK pierwszy mecz na wyjeździe wygrał 5:1 i – podobnie jak powyżej Atletico – dziś musi tylko postawić kropkę nad i. Liczymy, że trzy bramki wystarczą gospodarzom, aby poczuć się dobrze i pewnie wkroczyć do kolejnej rundy rozgrywek.

Całość składa się na ładny kupon z kursem 2.10, który powinien przynieść zysk. A propos zysku… Odebrałeś już swoje 20 zł od LV BET? Dają kompletnie za free dwie dychy bez konieczności wpłaty depozytu. Wystarczy, że spełnisz jeden – jedyny – warunek, a mianowicie, klikniesz TUTAJ i zarejestrujesz się. Wystarczy to zrobić, aby otrzymać 20 zł. Promocja ważna tylko po kliknięciu w napis TUTAJ.

Komentarze

Komentarze