Typy na dziś: Overy na czwartek 12.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na czwartek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Anglia, godz. 20:45, Portsmouth – Plymouth, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Pierwszy mecz pierwszej rundy play-offów o awans do League One. Obie drużyny w przekroju całego sezonu były bardzo skuteczne, traciły też sporo bramek. Stawka spotkania jest bardzo wysoka więc zespoły mogą podejść do pierwszego spotkania nieco ostrożnie, jednak historia spotkań pomiędzy tymi drużynami pokazuje, że w tych meczach nie ma nudy i stawiamy na przynajmniej dwa gole dzisiaj.

Piłka nożna – Szwajcaria, godz. 19:45, Young Boys – St Gallen, typ: Over 2.5, kurs: 1.50
Spotkanie wicelidera z 7. zespołem w tabeli. Young Boys u siebie to niezwykle groźna drużyna, która wygrywa większość spotkań w roli gospodarza. Goście z kolei na wyjazdach prezentują się niezwykle kiepsko, większość spotkań przegrywają i tracą sporo bramek. Stawiamy na zwycięstwo gości, a w meczu zobaczymy przynajmniej 3 gole.

Piłka nożna – Rosja, godz. 18:30, Dynamo Moskwa – FK Rostov, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Rostov jest niespodzianką tego sezonu i wciąż mają szanse nawet na mistrzostwo. Gospodarze z kolei bardzo zawodzą i mogą nawet spaść z ligi. Dynamo gra ostatnio bardzo słabo i traci sporo bramek. Goście potrafią być skuteczni, a ostatnie mecze tych drużyn w Moskwie obfitowały w gole. Stawiamy tu na przynajmniej dwie bramki.

Tenis – Rzym, godz. 12:30, K.Nishikori – R. Gasquet, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.50
Gasquet w tym sezonie ogrywa jak leci słabszych tenisistów, ale gdy przyjdzie mu zmierzyć się z rywalem ze ścisłego topu, wyniki nie są już takie dobre. Nishikori z kolei nie schodzi poniżej swojego wysokiego poziomu. Do tej pory grali ze sobą 9 razy i tylko raz wygrał Japończyk. Co ciekawe również tylko raz w ich meczach były 3 sety. Dlatego liczymy w tym meczu na szybkie rozstrzygnięcie.

Tenis – Rzym, godz. 12:30, R. Federer – D. Thiem, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.50
Thiem to rewelacyjny młodzieniec któremu wróży się znakomitą karierę, a dziś ma okazję zmierzyć się z wielkim mistrzem, któremu niestety już bliżej niż dalej do końca kariery. Thiem to waleczny zawodnik ale chyba dla najlepszych tenisistów ma z tyłu głowy za dużo respektu przez co nie potrafi z nimi wygrywać. Obaj spotkali się tylko raz, ale było to w tym roku i dosyć gładko wygrał Szwajcar. Dziś typujemy w tym meczu tylko dwa sety.