Typy na dziś: Overy na czwartek 16.02.

LE, godz. 19:00, Alkmaar – Lyon, typ: BTS, kurs: 1.75
Obie ekipy mają spore problemy z defensywą i tracą dużo goli. Lyon ostatnio przegrał kilka meczów i stracił sporo bramek. Czeka nas tutaj otwarte widowisko.

LE, godz. 21:05, Legia – Ajax, typ: BTS, kurs: 1.80
Legia stworzy sobie w tym meczu kilka sytuacji – to pewne. Ajax z kolei ma silną ofensywę i będzie prowadził grę. Nastawiamy się na ciekawy mecz, podobny do tych rozgrywanych przez Warszawiaków w LM.

LE, godz. 21:05, Anderlecht – Zenit, typ: BTS, kurs: 1.80
Anderlecht u siebie sporo strzela, często jednak zapominając o defensywie. Goście z kolei na wyjazdach grają bardzo otwarty futbol. Na nudę tutaj narzekać nie powinniśmy.

LE, godz. 21:05, United – St. Etienne, typ: over 2.5, kurs: 1.60
Podopieczni Mourinho są w formie i będą chcieli się w tym meczu pokazać z jak najlepszej strony. Goście w tym sezonie popełniają sporo prostych błędów w obronie, co Ibra i spółka powinni pewnie wykorzystać.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB