Typy na dziś: Overy na czwartek 18.05

Anglia, godz. 20:45, Leicester – Tottenham, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Obie ekipy nie grają już praktycznie o nic. Czeka nas ciekawy i otwarty mecz, w którym powinniśmy zobaczyć sporo sytuacji podbramkowych. Murowania nie będzie, zatem o gole powinno być dosyć łatwo.

Szkocja, godz. 20:45, Partrick – Celtic, typ: over 2.5, kurs: 1.55
Celtic strzela sporo goli w rozgrywkach ligi szkockiej. H2H overowe, zatem naszym zdaniem dzisiaj również kibice nie będą narzekali na brak bramek. Spodziewamy się jednostronnego meczu i pogromu ze strony gości.

Szwajcaria, godz. 19:45, Basel – Sion, typ: over 2.5, kurs: 1.55
W rozgrywkach ligi szwajcarskiej nie brakuje goli. Czeka nas ciekawe spotkanie, w którym obie ekipy z pewnością stworzą sobie sporo sytuacji do zdobycia gola. Trzy gole to minimum.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB