Typy na dziś: Overy na niedzielę 08.01.

Portugalia, godz. 21:15, Sporting – Feirense, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Goście mają najgorszą formację defensywną w lidze i średnio tracą dwa gole na mecz. Gospodarze u siebie z kolei są bardzo bramkostrzelni, co zapowiada nam jednostronny pojedynek i kilka trafień.

Hiszpania, godz. 20:45, Villarreal – Barcelona, typ: over 2.5, kurs: 1.60
O sile ofensywnej Barcelony nie trzeba się za bardzo rozpisywać, bo każdy przeciętny fan futbolu ma o niej świadomość. Gospodarze u siebie również często kierują piłkę do siatki, więc obstawiamy tutaj otwarty mecz i minimum trzy trafienia.

Włochy, godz. 20:45, Juventus – Bologna, typ: BTS? NIE, kurs: 1.70
Juventus traci gola średnio mniej niż raz na spotkanie. Goście z kolei mają spore problemy z formacją ofensywną i nie za często pokonują bramkarzy drużyn przeciwnych. Gospodarze słyną z dobrej defensywy i naszym zdaniem wygrają ten mecz bez utraty gola.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB