Typy na dziś: Overy na niedzielę 19.03.

Holandia, godz. 14:30, Excelsior – Ajax, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Ajax strzela dużo goli. Gospodarze z kolei sporo ich tracą i są nisko w tabeli. Czeka nas tutaj otwarte widowisko, a co za tym idzie sporo bramek.

Portugalia, godz. 19:00, FC Porto – Setubal, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Porto jest wysoko w tabeli, ale musi gonić Benfikę. Setubal straci dużo goli i nie ma tutaj większych szans. Stawiamy na jednostronny mecz i minimum trzy trafienia.

Rosja, godz. 17:30, Zenit – Arsenal, typ: over 2.5, kurs: 1.45
Arsenal to beniaminek, który tak szybko jak awansował, tak szybko może spaść ligę niżej. Zenit u siebie dużo goli strzela i tak samo będzie tym razem.

Hiszpania, godz. 20:45, Barcelona – Valencia, typ: over 2.5, kurs: 1.40
O sile ofensywnej Barcelony nikomu nie trzeba mówić. Valencia również jest w stanie zdobyć jednego gola z kontrataku. Trzy gole jak najbardziej są tutaj możliwe.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB