Typy na dziś: Overy na niedzielę 19.06.

Prezentujemy Wam nasze overy na niedzielę. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – ME, godz. 21:00, Rumunia – Albania, typ: under 2.5, kurs: 1.57
Spotkanie zespołów, które głównie koncentrują się na destrukcji więc typ może być tylko jeden. Rumuni jak na razie oba gole zdobyli z rzutów karnych, Albańczycy oddali tylko dwa celne strzały w turnieju. Albania raczej nie odejdzie od swojej taktyki, więc Rumuni jeśli marzą o wyjściu z grupy będą musieli jakoś przedrzeć się przez gęstą defensywę rywali. Nie spodziewamy się tutaj gradu goli.

Piłka nożna – Brazylia, godz. 21:00, Figueirense – Internacional, typ: under 2.5, kurs: 1.53
Po 8 kolejkach Internacional jest liderem i ma na koncie 6 wygranych przy 1 remisie i 1 porażce. Stracili do tej pory tylko 3 bramki i dzięki temu przewodzą w tabeli bowiem w ataku nie zachwycają i mają na koncie zaledwie 10 strzelonych. Gospodarze są na 13. pozycji, grają w kratkę a ich bilans bramkowy wynosi 7:8. Widać, że spotkania tych zespołów nie obfitują w gole więc dziś również stawiamy na niski wynik.

Piłka nożna – Brazylia, godz. 16:00, Vitoria – Chapecoense-SC, typ: over 1.5, kurs: 1.42
Spotkanie drużyn ze środka tabeli. Goście jak na razie przegrali tylko jeden mecz jednak równie opornie jak przegrywanie przychodzą im zwycięstwa i większość spotkań remisują. W ich meczach pada jednak sporo bramek. Vitoria wpisuje sie w ten trend bowiem tracą sporo goli. Dlatego chociaż brazylijska liga nie obftuje w gole to typujemy, że w tym spotkaniu padną przynajmniej dwie bramki.

Tenis – Nottingham, godz. 13:30, D.Kudla – E.Donskoy, typ: under 2.5 seta, kurs: 1.40
Tenisistów dzieli w rankingu ATP zaledwie 17. pozycji jednak zdecydowanym faworytem tego spotkania jest Kudla. Donskoy nie grał od French Open, gdzie szybko zakończył przygodę z turniejem. Do tego nie przepada za grą na trawiastych kortach i niemalże nie startuje w takich turniejach. Kudla dobrze wszedł w trawiasty sezon dobrze prezentując się na turnieju w Manchesterze, gdzie łatwo pokonał kilku solidnych tenisistów. Dziś stawiamy na szybkie rozstrzygnięcie tego meczu.

Tenis – Halle, godz. 15:00, A.Zverev – F.Mayer, typ: 1. set – over 9.5 gemów, kurs: 1.44
Finał turnieju w Halle. Spotkają się dwa pokolenia niemieckiego tenisa. Dla Zvereva jest to drugi w karierze finał. W półfinale pokonał samego Federera. Obaj grają na tym turnieju bardzo dobrze. Potrafią dobrze serwować, szczególnie w trudnych momentach meczu nie boją się użyć podania. Obaj powinni dobrze pilnować swojego podania i o przełamanie będzie w tym spotkaniu ciężko. Jest spora szansa na 10 gemów w pierwszym secie.