Typy na dziś: Overy na piątek 02.06

Siatkówka, godz. 17:00, Brazylia – Polska, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.60
Polacy bez większych zmian, w najsilniejszym składzie. Czeka nas bardzo ciekawy mecz i emocjonujący. Cztery sety w tym meczu to absolutne minimum.

Siatkówka, godz. 16:00, Włochy – Iran, typ: over 159.5pkt, kurs: 1.60
Włosi grają u siebie, ale mimo wszystko zagrają bez kilku ważnych zawodników. Iran stać jednak na urwanie jednego seta, stąd nasz typ na over punktowy.

Szwajcaria, godz. 20:30, Basel – St. Gallen, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Basel w ostatnim czasie wielokrotnie gromiło swojego rywala. Gospodarze wygrywali z St Gallen nawet 7:0. Trzy gole tutaj powinny spokojnie paść.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB