Typy na dziś: Overy na piątek 17.02.

Włochy, godz. 20:45, Juventus – Palermo, typ: BTS? NIE, kurs: 1.55
Juventus nie stracił gola z Palermo w ostatnich ośmiu bezpośrednich meczach tych ekip! Gospodarze grają świetnie w obronie i powinni dziś wygrać do zera.

Francja, godz. 20:00, Sochaux – Laval, typ: under 2.5, kurs: 1.50
Jedni i drudzy maja spore problemy ze zdobywaniem bramek. Srednio trafiają tylko raz do siatki przeciwników. Stawiamy tutaj na wyrównane spotkanie.

Francja, godz. 20:00, Red Star – Strasbourg, typ: under 2.5, kurs: 1.40
W bezpośrednich starciach tych ekip kibice zawsze oglądali mało trafień. Nasza linia została pokryta w ostatnich 5 starciach tych drużyn. Dzisiaj powinno być podobnie.

Polska, godz. 18:00, Jagiellonia – Łęczna, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Górnik ma dziurawą obronę, z kolei Jaga ma kim postraszyć z przodu. Spodziewamy się tutaj tzw. wymiany ciosów i wielu ciekawych akcji, a co za tym idzie – goli.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB