Typy na dziś: Overy na piątek 19.05

Polska, godz. 20:30, Cracovia – Ruch, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Ruch ma ostatnio bardzo dziurawą formację defensywną. Cracovia powinna spokojnie obnażyć ich braki. Chorzowianie stracili bowiem ostatnio aż dziewięć goli w dwóch meczach, zatem spodziewamy się otwartego meczu.

Irlandia, godz. 20:45, Cork – Drogheda, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Cork jest liderem tabeli, nie przegrało jeszcze żadnego meczu i wygrywa spotkanie za spotkaniem. H2H overowe, zatem i dzisiaj spodziewamy się ciekawej rywalizacji.

Hiszpania, godz. 20:45, Granada – Espanyol, typ: over 2.5, kurs: 1.60
Granada jest już pogodzona ze spadkiem do niższej klasy rozgrywkowej. Espanyol jest w środku tabeli, gra nieźle i naszym zdaniem w tym meczu kibice nie będą oglądali jakiegoś murowania ze stron którejś z ekip, tylko otwartego widowiska.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB