Typy na dziś: Overy na piątek 21.04

Holandia, godz.20:00,Jong Ajax – Helmond, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Gospodarze są najbardziej bramkostrzelną ekipą w lidze i strzelają bramkę za bramką. Spodziewamy się otwartego meczu i kilku trafień.

Hiszpania, godz. 21:00, Sevilla – Granada, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Sevilla u siebie jest bardzo mocna, a defensywa Granady jest słabiutka. Spodziewamy się jednostronnego meczu i minimum trzech bramek.

Holandia, godz. 20:00, Achilles – Dordrecht, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Mecz dwóch najsłabszych defensyw w całych rozgrywkach i ekip z dolnych rejonów w tabeli. Czeka nas radosny futbol i sporo błędów w defensywie, a co za tym idzie – goli.

Holandia, godz. 20:00, Caambur – Waalwijk, typ: over 2.5, kurs: 1.50
Obie ekipy bardzo overowe, tak samo jak i H2H rozegranych między nimi spotkań. Czeka nas otwarty mecz i sporo emocji.

Komentarze

Komentarze

Okazja!

Uwaga! Okazja dla tych, którzy nie mają konta w Fortunie. Normalnie zakład bez ryzyka dla nowych graczy jest do 100 zł. Jednak, my dla Was wytargowaliśmy kolejne 10 zł do bonusu, ale jest jeden warunek.

Aby mieć lepszy bonus startowy w postaci zakładu bez ryzyka do 110 zł, należy zarejestrować się w Fortunie tylko przez kliknięcie TUTAJ. Lepsza promocja działa tylko z tego, czerwonego linku. Jeśli zarejestrujesz się inaczej, nie będziesz miał podwyższonego bonusu. Tylko z powyższego linku z napisem TUTAJ. Zatem działaj i odbierz swój lepszy bonus u najlepszego polskiego bukmachera.

Dołącz do nas na FB