Typy na dziś: Overy na piątek 27.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na piątek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:45, Anglia – Australia, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40

Jeden z ostatnich sprawdzianów drużyny angielskiej przed wyjazdem na Euro 2016. Gospodarze na pewno przed własną publicznością będą chcieli wypaść jak najlepiej. Australijczycy nie należą do wygodnych przeciwników i grają bardzo ambitnie i walecznie i wbrew pozorom nie będzie Anglikom tak łatwo wygrać to spotkanie. My stawiamy, że Anglia strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 18:00, Czechy – Malta, typ: BTS NIE, kurs: 1.40

Kolejny mecz towarzyski przed ME, w którym reprezentacja Czech spotka się z drużyną Malty. Zdecydowanym faworytem będą gospodarze, którzy przed wyjazdem na mistrzostwa będą chcieli efektownie pożegnać się ze swoimi kibicami. Wysokie zwycięstwo jest w tym meczu możliwe, albowiem Malta należy do jednych ze słabszych reprezentacji w Europie i Czesi nie powinni mieć problemów w odniesieniu przekonywującego zwycięstwa. My typujemy, że tylko jedna drużyna w tym meczu będzie strzelać bramki.

Piłka Nożna – Mecz Towarzyski, godz. 20:30, Chorwacja – Mołdawia, typ: BTS NIE, kurs: 1.45

Chorwacja przed wyjazdem na Euro 2016 będzie podejmowała u siebie Mołdawię. Zdecydowanym faworytem tego meczu będą gospodarze, chociaż goście bez żadnego obciążenia mogą przeciwstawić się Chorwacji i sprawić niespodziankę. Mimo wszystko piłkarze drużyny gospodarzy będą chcieli jak najlepiej pokazać się selekcjonerowi i kibicom. Stawiamy, że w tym spotkaniu, jeżeli wpadną bramki, to tylko za sprawą drużyny chorwackiej.

Tenis – Roland Garros, godz. 11:00, N. Kyrgios – R.Gasquet, typ: over 3.5 seta, kurs: 1.50

Czeka nas bardzo ciekawe spotkanie, w którym trudno wskazać zdecydowanego faworyta. Kyrgios na turnieju w Paryżu, jak na razie, nie oddał ani jednego seta, pokonał Cecchinato i Sijslinga. Przedstawiciel gospodarzy- Gasquet podobnie jak jego przeciwnik wygrał dwa spotkania nie oddając seta. Pokonał 3:0 Bellucciego i w takim samym stosunku wygrał z Fratangelo. Mecz na pewno będzie bardzo wyrównany. Przewidujemy, że mecz zakończy się wynikiem powyżej trzech setów.

Francja – III Liga, godz. 19:00, Orleans – Avranches, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40

Orleans na dwie kolejki przed zakończeniem rozgrywek zajmuje drugie miejsce, premiowane awansem. Jeżeli wygrają to praktycznie zapewnia sobie awans, albowiem pozostanie do rozegrania tylko jedna kolejka. Goście praktycznie nie grają już o nic i podejdą do tego meczu na luzie. Dla gospodarzy to spotkanie jest o dużą stawkę i raczej nie dadzą szans gościom. Typujemy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.