Typy na dziś: Overy na poniedziałek 02.05.

Prezentujemy Wam nasze overy na poniedziałek. Tu znajdują się propozycje z sekcji over/under/bts/, po dobrych kursach. Grajcie z nami, życzymy Wam wysokich wygranych!

Piłka nożna – Niemcy, godz. 20:15, Werder Brema – VFB Stuttgart, typ: BTS, kurs: 1.40
Niezwykle istotny pojedynek w walce o utrzymanie. Obie drużyny straciły w tym sezonie tyle samo bramek: 63, najwięcej w całej lidze. Potrafią jednak również być skuteczne i w ich meczach dzieje się bardzo dużo. Mimo wielkiej stawki stawiamy na otwarty mecz, w którym zawodnicy z obu drużyn wpiszą się na listę strzelców.

Piłka nożna – Niemcy, godz. 18:30, Karlsruher – Sandhausen, typ: Over 1.5, kurs: 1.40
Starcie zespołów ze środka tabeli, które już o nic nie grają. Obu ekipom udało się ostatnio zapunktować i strzelić kilka bramek. Sandhausen na wyjazdach prezentuje się bardzo słabo, jednak nawet w przegranych meczach potrafią odgryźć się bramką. Poprzednie spotkania tych drużyn obfitowały w gole dlatego w tym meczu liczymy na co najmniej dwa gole.

Piłka nożna – Francja, godz. 20:30, Valenciennes – Nancy, typ: Under 2.5, kurs: 1.57
Gospodarze są tuż nad strefą spadkową, a ostatnio prezentują nie najlepszą formę i w trzech ostatnich spotkaniach zaliczyli tylko jeden punkt. Nancy już wywalczyło awans do Ligue 1, w pięciu ostatnich meczach zdobyło 13 punktów i traci najmniej bramek w całej lidze. Gospodarze będą chcieli zapunktować z rozluźnionym awansem Nancy, jednak nie spodziewamy się otwartego spotkania i typujemy, że padną tu najwyżej dwa gole.

Piłka nożna – Norwegia, godz. 19:00, Bodo/Glimt – Sarpsborg, typ: BTS, kurs: 1.67
Mecz kończący 8 kolejkę norweskiej Tippeligaen. Gospodarze zaczęli sezon udanie, jednak cztery kolejne porażki zepchnęły ich w dół tabeli. Sarpsborg z kolei ma ostatnio zwyżkę formy i zaczął wygrywać. W spotkaniach obu drużyn pada ostatnio sporo bramek, a poprzednie bezpośrednie to były ostre strzelaniny. Goście są w lepszej formie ale Bodo/Glimt to nie tak słaba drużyna jak jej ostatnie wyniki. Typujemy tak jak w poprzednich spotkaniach tych ekip, że obie drużyny zdobędą dziś bramkę.

Tenis – Madryt, godz. 20:00, I. Begu – G. Muguruza, typ: Under 2.5 seta, kurs: 1.40
Muguruza wystąpi przed własną publicznością i jest zdecydowaną faworytką tego meczu. Obie tenisistki spotkały się do tej pory dwukrotnie i dwa razy lepsza była Muguruza. Hiszpanka jeśli wygrywa mecz to zwykle w dwóch setach i dziś również wróżymy jej dosyć łatwą przeprawę, a cały mecz zamknie się w dwóch setach.