Typy na dziś: Overy na sobotę 07.05.

Zapraszamy na typy z sekcji Over/Under/BTS/ na sobotnie mecze i życzymy powodzenia.

Anglia – League Two, godz. 16:00, Accrington – Stevenage, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.45
Accrington, na kolejkę przed końcem rozgrywek, zajmuje drugie miejsce dające bezpośredni awans. W ostatniej kolejce gospodarze muszą jednak wygrać, albowiem wyprzedzają trzeci Oxford Utd tylko jednym punktem, a czwarty Bristol Rovers dwoma punktami. Obie te drużyny zagrają z drużynami z niższej półki, dlatego Accrington musi ten ostatni mecz wygrać. Goście – drużyna Stevenage zapewniła sobie utrzymanie, dlatego gospodarze są zdecydowanymi faworytami tego spotkania. Typujemy, że Accrington strzeli bramkę w pierwszej połowie.

Grecja – Puchar, godz. 19:30, Olympiakos Pireus – AEK Ateny, typ: over 0.5 HT, kurs: 1.40
Będzie się działo i to nie tylko na boisku, ale także na trybunach. Kolejne derby, ale tym razem waga spotkania ogromna, ponieważ będzie to finał pucharu Grecji. Olympiakos zapewnił sobie mistrzostwo i na pewno będzie chciał w tym sezonie zdobyć dublet tj. mistrza i puchar Grecji. Plany te może pokrzyżować, nie jak wcześniej bywało- Panathinaikos, ale tym razem inna drużyna z Aten- AEK. Mecz na pewno będzie należał do tych z kategorii o podwyższonym ryzyku i na pewno będzie bardzo emocjonujący. My stawiamy, że w pierwszej połowie wpadnie przynajmniej jedna bramka.

Anglia – League Two, godz. 16:00, Bristol Rovers – Dagenham & Red, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze przed ostatnia kolejką zajmują czwarte miejsce i zapewnili sobie baraże. Tracą tylko jeden punkt do trzeciego Oxford Utd i nie mają nic do stracenia. W przypadku wygranej i potknięcia Oxfordu, Bristol awansuje bezpośrednio do wyższej ligi bez grania baraży. Podstawą jest jednak wygrana w tym meczu, co nie powinno być trudne, albowiem goście spadli z ligi i raczej nie powinni w żaden sposób zagrozić gospodarzom. Stawiamy, że Bristol już w pierwszej połowie strzeli przynajmniej jednego gola.

Turcja – II Liga, godz. 17:30, Alanyaspor – Gaztepe, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.40
Gospodarze mają ogromne szanse na awans do pierwszej ligi. Zajmują drugie miejsce i można powiedzieć, że jeżeli wygrają ten mecz, zapewnią sobie awans. Wyprzedzają trzeci Karabukspor o jeden punkt i muszą to spotkanie wygrać. Gaztepe raczej już zapewniło sobie utrzymanie i nie powinno zagrozić gospodarzom w osiągnięciu zwycięstwa. Typujemy, że Alanyaspor strzeli gola w pierwszej połowie.

Niemcy, godz. 15:30, Schalke – Augsburg, typ: 1 over 0.5 HT, kurs: 1.55
Schalke zajmuje szóste miejsce, ale ma tylko jeden punkt straty do czwartej Borussii M’Gladbach. Czwarte miejsce daje możliwość kwalifikacji do Ligi Mistrzów i na pewno gra jest warta świeczki, tym bardziej, że Borussia ma ciężki mecz z Bayerem Leverkusen. Augsburg jeszcze nie dawno był mocno zagrożony spadkiem, ale po ostatnich dobrych wynikach praktycznie zapewnił sobie utrzymanie. Na pewno goście będą chcieli przynajmniej zremisować, ponieważ jeden punkt na kolejkę przed zakończeniem sezonu dałby im praktycznie pewne utrzymanie. Jednak dla gospodarzy jest to bardzo ważne spotkanie i raczej będą w tym meczu dominować. Typujemy, że Schalke strzeli bramkę w pierwszej połowie.